שירותי בניית אתרים

אתר אינטרנט הוא פלטפורמה בסיסית והכרחית היום להצגת החברה או העסק. מעבר להצגת החברה, אתרי אינטרנט צריכים להציע היום גם אפשרויות ביצוע פעולות הקשורות לעסק, כמו קניית מוצרים, הזמנת שירותים, קבלת יעוץ ועוד. ככל שלאתר מטרות רבות יותר כך גם מורכבותו רבה יותר. אמנם יש היום פלטפורמות לבניית אתרים באופן עצמאי כמו וויקס או וורדפרס אך גם בהן נדרש ידע על מנת לייצר את האתר המתאים לכם באופן מדויק.

מה חשוב לדעת לפני שניגשים לבניית אתר?

לפני שבכלל ניגשים לבניית אתר ומתחילים לרדת לפרטים טכניים כמו באיזה פלטפורמה לבנות אותו חשוב לקחת בחשבון מספר פרטים: האם זהו אתר סחר גדול, חנות וירטואלית קטנה, האם זהו אתר תדמית או כזה שמטרתו המרכזית היא קודם כל מתן אינפורמציה שתועיל לגולש ותיצור רושם טוב

גודל האתר

גודל האתר ומורכבותו קשורים כמובן לסוג האתר: האם זהו פורטל עמוס דפים ותחומים, האם הוא אתר של עסק יחיד, האם זהו דף נחיתה שכל מטרתו היא איסוף לידים.

קהל היעד

קהל היעד משמעותי הן מבחינת תכנון הממשק והן מבחינת העיצוב. קהל היעד משפיע על חוויית משתמש או בשפה מקצועית: וגם על התוצר ומה שהוא כולל על מנת ליצור חוויית משתמש מסויימת, מה שנקרא UI.

בחירת הפלטפורמה לבניית האתר

בחירת הפלטפורמה לבניית האתר קשורה ישירות לסוג האתר, גודלו או מורכבותו. ניתן לבנות אתר בקידוד אישי או התאמה אישית וניתן ללכת לכיוון של בניית אתרי תבנית. כאן ניתן להשתמש בתוכנות שונות בעלות קוד פתוח המעמידות לרשות מיליוני משתמשים את האפשרות לבנות אתר באמצעותן. כאמור מדובר על WP או וורדפרס וגם על WOOCOMMERCE שהיא הרחבה של וורדפרס. ישנן רמות שונות של בניית אתר בעזרת וורדפרס. ניתן להגיע לרמות גבוהות מאוד של בניית אתר אם ישנו הידע וארגז כלים מתאים.

עיצוב האתר ותכנון הממשק

מבחינה עיצובית שימוש בתבניות מאפשר ליצור מגוון עיצובים. עדיין מומלץ מאוד לעשות זאת בעזרת מעצב גרפי מקצועי שידע לבחור מתוך המכלול הרב שישנו בדיוק את הפונט, הגוונים וכל יתר האלמנטים המרכיבים את העיצוב הספציפי שלכם, כך שהאתר יהיה שונה מאתרים אחרים ומייצג את החברה או העסק שלכם. הממשק כולל את אופן סידור התוכן ודפי האתר כך שהסדר יהיה הגיוני, היררכי וברור, נושאים הקשורים לתחום משותף יהיו תחת דף ראשי המאגד אותם, שניתן יהיה לעבור לתוכן רלוונטי בקלות, למשל באמצעות ביטויי מפתח שיחברו בין דפים שונים. כל אלה דורשים עבודה מקצועית, עבודה שגם עם תבניות לבעל עסק שלא מן התחום יהיה קשה לעשות וסביר שיגיע לתוצאה טובה פחות. פניה לחברת בניית אתרים היא הדרך הטובה להגיע לאתר המתאים לכם. החברה עוסקת בתחום בניית אתרים הבונה אתרים בהתאם לצורך, ציפיות ורצון הלקוחות, בין אם באמצעות וורדפרס ובין אם בקידוד אישי והתאמה אישית באתרים מורכבים.
דילוג לתוכן