בניית אתרים מתקדמים לעסקים וחברות

בניית-אתרים

בעלי עסק ועדיין אין לכם אתר אינטרנט? מעוניינים לשדרג את אתר האינטרנט שברשותכם? רוצים לפתוח עסק מקוון המבוסס על אתר מכירות ברשת? זה הזמן לדעת הכול על תהליך בניית אתרים לעסקים.

אתרים לעסקים הם הגדרה כוללת לכל סוגי האתרים המיועדים ומותאמים לאופי בית העסק אותו אתם מפעילים ו/או מתכוונים להפעיל, כאשר בין יתר סוגי האתרים הנפוצים ביותר לעסקים תוכלו למצוא:

  • אתרי תדמית המורכבים ממספר מצומצם של דפי אינטרנט שכל מטרתם הוא מסירת אינפורמציה בצורה מעניינת אודות בית העסק, שירותיו המקצועיים וכדומה.
  • אתרי מסחר מקוון באמצעותם ניתן לשווק ולמכור מוצרים ושירותים אונליין לגולשי האתר.
  • חנויות אינטרנטיות בהן ניתן לשווק ולמכור מוצרים שונים ו/או לעשות בהם שימוש למטרות חשיפת מוצרים המשווקים על ידי בית העסק
  • אתרי בלוג בהם ניתן לפרסם כתבות תוכן מקצועיות הקשורות לתחום עיסוקו העיקרי והמשני של בית העסק

בניית אתרים לעסקים – מהיכן מתחילים?

תהליכי הקמה ובנייה של אתרי אינטרנט לבית העסק, מחייבים אתכם לתהליך אפיון אתר אינטרנט מקדים שמטרתו לייעל את תהליך הבנייה בהמשך הדרך ולבסס את מעמדו של האתר המיועד כמוביל בתחומו. תהליך האפיון המקדים נועד בין היתר לצרכי הגדרת סוג ואופי האתר (אתר תדמית, מסחר מקוון, בלוג וכו) ולצרכי הגדרת קהלי היעד הרלוונטיים לגלישה באתר המתוכנן. כמו כן, תהליך האפיון שם דגש על סביבת התחרות של האתר המיועד ברשת ועל דרכי הקידום והשיווק של האתר ברחבי הרשת לאחר העלאתו.

בניית אתרים איכותיים לבית העסק – למי פונים?

בניית אתרים לעסקים באמצעות אנשי מקצוע העוסקים ומתמחים בהליכי תכנון, פיתוח, עיצוב ובנייה של אתרים לעסקים היא הדרך האידיאלית להקמת אתרים מכל סוג ובכל סדר גודל, כאשר אנשי המקצוע בענף בניית אתרים לעסקים מאפשרים לכם ליהנות ממגוון רחב של שירותים מקצועיים משלב האפיון המקדים, דרך שלב בחירת הקונספט העיצובי של האתר ועד לשלבי הפיתוח והטמעת מערכות שונות באתר לצרכי העצמת חוויית המשתמש באתר ולצרכי קידום ושיווק עתידיים של האתר.

אם כך, כיצד מומלץ לבחור חברה לבניית אתרים?

על מנת להבטיח לעצמכם תהליכי בניית אתרים מקצועיים, קיימת חשיבות רבה לזהות החברה לבניית אתרים איתה החלטתם לעבוד. לצורך הבחירה, חשוב ומומלץ להתייחס לפרמטרים מקצועיים מרכזיים כגון:

  • הניסיון המעשי של החברה בליווי תהליכי בניית אתרים לעסקים
  • היקף האתרים אותם בנתה החברה והתרשמות אישית שלכם מתיק העבודות של החברה
  • היקף השירותים המקצועיים המוצעים לכם במסגרת תהליך הבניה, לרבות, עיצוב אישי, פיתוח מערכות אתר בהתאם לצרכי בית העסק, טיפול מקצועי בכל ההיבט הטכני של האתר הכולל בין היתר: התאמה רספנוסיבית של האתר המוקם לסביבת המובייל, שירותי תוכן, שירותי אופטימיזציה לצרכי הכנת האתר לתהליכי קידום במנועי החיפוש ושירותים נוספים
  • המלצות אישיות מצד לקוחות החברה בהווה ובעבר תוך ייזום פנייה אישית שלכם אליהם לצורך קבלת חוות דעת אובייקטיבית בכל הנוגע לשביעות רצונם משירותי החברה

וכמובן, היחס האישי המוצע לכם על ידי נציגי החברה והאופן בו החברה מנהלת עבורכם ומולכם את הפרויקט להקמת האתר.

חידוש ושדרוג אתרי אינטרנט קיימים לבתי עסק

רשת האינטרנט היא מרחב עסקי דינמי ותחרותי המחייב את כל בעלי העסקים שביניכם המפעילים אתר תדמית או אתר מסחר מקוון כזה או אחר, להיות עם יד על הדופק בכל הנוגע לחידושים האחרונים והעדכניים ביותר בתעשיית האינטרנט בכלל ובתחום בניית אתרים בפרט. ברוב המקרים, מומלץ לחדש ו/או לשדרג את האתר הקיים אחת למספר שנים ובמקרים בהם מדובר באתר איכותי המניב לכם את התוצאות העסקיות הרצויות, הליך החידוש/שדרוג כולל ביצוע פעולות חידוש מינוריות שנועדו בעיקר לצרכי שיפור נראות האתר והתאמתו לרוח הזמן המשתנה. במקרים בהם מדובר באתר מקרטע שלא מצליח לספק לכם את התוצאות העסקיות הרצויות יש מקום להחלפת האתר במלואו ובניית האתר מאפס.

אתר אינטרנט בהתאמה אישית – למי הוא מיועד?

אתרי אינטרנט לעסקים מומלץ שייבנו בשיטת ה-CUSTOM MADE שהיא למעשה השיטה היעילה ביותר לבניית אתרי אינטרנט בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח. אתרים אלו מיועדים בין היתר לבעלי מקצועות חופשיים המעוניינים להקים אתר תדמית לפעילותם העסקית (רואי חשבון, עורכי דין, מאמנים אישיים וכדומה), לנותני שירותים המעוניינים לבסס את מעמדם המקצועי כמובילי תחום ולבעלי עסקים יצרניים בכל סדר גודל המעוניינים לשווק ולמכור את מוצריהם ברשת. לאתר אינטרנט הנבנה בהתאמה אישית מלאה לצרכי הלקוח יתרונות רבים בכל הנוגע לקידום ושיווק האתר מייד לאחר העלאתו לרשת, ובכך, בעלי העסקים מרוויחים פעמיים: גם אתר אינטרנט מקצועי ואיכותי וגם אתר פונקציונאלי לצרכי קידום ושיווק ברשת.

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

עשוי לעניין אותך:

דילוג לתוכן