בניית אתרי אלמנטור

elementor-site-logo

אלמנטור, כמעט כשמו , הוא כלי אלמנטרי ממש בבניית אתרים ועיצובם. הוספת שימוש באלמנטור לוורדפרס תביא לתוצאה מושלמת, מקצועית וייחודית. אלמנטור הוא פייג' בילדר (Page Builder) או בשפתנו: בונה עמודים ויזואלי. משמעות הדבר היא שמבחינה ויזואלית ניתן לעשות בו כמעט הכל. עם זאת, למרות האפשרויות הרבות שיש בו, חשוב להכיר אותו היטב, כדי להגיע למטרה המדויקת שלכם בבניית האתר ועיצובו. לכן, עדיין מומלץ מאוד לעבוד בשיתוף עם חברת בניית אתרים מקצועית.

מה ניתן לעשות בעזרת אלמנטור?

יותר קצר יהיה לשאול: מה אי אפשר… כי אפשר לעשות הרבה מאוד. כמה דוגמאות:

  • בחירת מבנה העמוד הרצוי: רוחב עמוד כללי, רוחב עמודות, מרווח בין עמודות, שוליים פנימיים וחיצוניים, מיקום עמודה ביחס לאזור בו היא נמצאת. כל אלה ישפיעו מאוד על נראות הדף, האם יהיה נעים להסתכל או האם לאחר זמן מסוים המראה ייצור עומס וכובד.
  • התאמת העיצוב ברמת המיקרו לכל אזור: לכל אזור בדף ניתן להתאים פונט רצוי, צבעים, רקע, מידת שקיפות ועוד.
  • מגוון רחב של פונטים, צבעים ואייקונים: לא רק שניתן לבחור לכל אזור את הרקע, הפונטים והצבעים המתאימים, ניתן ליצור עיצוב אישי בגלל המגוון הרחב שאלמנטור מציע מכל אחד מאלה. ישנם מאת פונטים, .צבעים או אייקונים שניתן להשתמש בהם. ניתן ליצור עקביות באתר בדברים מסוימים (מומלץ על מנת שיווצר חיבור בין צבעי האתר לצבע הלוגו של העסק למשל) אך גיוון רב בפרטים אחרים.
  • שיטת עבודה נוחה של Drag and Drop: שיטת העבודה של Drag and Drop או גרור ושחרר היא נוחה מאוד. רק לעמוד על האזור, לגרור ולשחרר (משל בבחירת גודל עמודה)
  • יתרונות נוספים: מעבר לאפשרויות העיצוב הרבות באלמנטור ונוחות התפעול, יש לו יתרונות נוספים. אחד מהם מהם הוא העובדה שהאלמנטור מפותח בישראל ולכן בעל התאמה מלאה לעברית. הוא מעודכן לעיתים קרובות ולכן יש בו כל הזמן שיפורים וחידושים. האלמנטור עובד ב LIVE כך שכל שינוי שאתם מבצעים אכן מתבצע. כאן אין צורך לעבור למסך תצוגה מקדימה, מה שהופך את העבודה לנוחה יותר.

למה עדיין מומלץ להיעזר בחברת בניית אתרים גם באלמנטור?

אנחנו ממליצים, למרות הנוחות ושלל האפשרויות שישנן באלמנטור עדיין לעבוד עם חברת בניית אתרים מקצועית שתבנה לכם את האתר בכלל, כולל העיצוב בעזרת אלמנטור וגם בכלל בבניה בעזרת תבניות כמו בוורדפרס. למה בעצם? האפשרויות הרבות שיש באלמנטור, ארגז הכלים העצום שהוא נותן מבלבל מישהו שאינו מהתחום. הדבר דומה לכך שאם תקחו ילד לחנות צעצועים ענקית הוא לא ידע לבחור צעצוע באופן מיידי. עיצוב אתר צריך להיות ממוקד ומדויק, מתאים מאוד לקהל היעד שלכם, לתחום בו אתם עוסקים, למיתוג שאתם רוצים ליצור לעסק. את כל אלה תוכלו לעשות טוב יותר בעזרת חברת מקצועית. בנוסף, עדיין, עם קלות העבודה באלמנטור, ישנה משמעות רבה למיומנות ואין ספק שהבחירות הנכונות יותר מבחינה עיצובית יתבצעו בעבודה עם חברה מקצועית.

חברת ARTbeat היא חברת בניית אתרים שבונה ומעצבת לכל לקוח את האתר המתאים לו בדיוק תוך שימוש במגוון רחב של כלים.

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

עשוי לעניין אותך:

דילוג לתוכן