טיפים קטנים – גדולים לעיצוב עמוד הבית

עיצוב אתר עמוד בית

מהי חשיבותו של עמוד הבית באתר וכיצד תוכלו לשפר את נראות ועיצוב העמוד? לפניכם טיפים קטנים-גדולים לעיצוב עמודי הבית.

עמודי הבית באתרים השונים הם ללא ספק עמודי האתר החשובים ביותר וזאת לנוכח העובדה שהם מהווים את העמוד המרכזי (ובדרך כלל הראשון) אליו נחשף הגולש/ת. ברוב המקרים, נראות ועיצוב עמוד הבית תשפיע רבות על החלטת הגולש/ת הממוצע האם להמשיך לבצע פעולות גלישה נוספות באתרכם או לנטוש את האתר ולעבור לאתרי המתחרים.

כפועל יוצא מכך, קיימת חשיבות רבה לעיצוב מדויק וקפדני של עמודי הבית וזאת בהתאם לאופי וסוג האתר, קהלי המטרה אליהם אתם מכוונים ואפשרויות הגלישה השונות העומדות לרשות הגולש/ת הממוצע באתרכם. על מנת שגם אתם תוכלו לייצר  עמודי בית שאי אפשר להתעלם מהם, ריכזנו עבורכם מספר טיפים קטנים-גדולים לעיצוב עמוד הבית באתרכם:

  1. זכרו שעמוד הבית הוא "חלון הראווה" האולטימטיבי שלכם ברשת- בעלי שטחי מסחר בעולם הפיזי הבינו כבר מזמן שעל מנת לגרום לקהל הלקוחות העוברים ושבים במסדרונות הקניון או המרכז המסחרי בו ממוקם בית העסק שלהם, הם נדרשים להשקיע משאבים רבים בעיצוב חלונות הראווה. במידה וגם אתם תתייחסו לעמוד הבית שלכם כמעין "חלון ראווה" המאפשר לגולש/ת הממוצע "הצצה" לתוך עולמות התוכן העומדים לרשותו באתר, גם אתם תוכלו ליצור עניין וסקרנות בקרב הגולש/ת ולהניע אותה לביצוע פעולות גלישה נוספות באתר.
  2. מקמו גלריית תמונות וסרטונים בעמוד הבית- תמונה אחת (טובה) שווה יותר מאלף מילים ולכן אנו ממליצים לכם לשבץ כבר בעמוד הבית תמונה מרכזית אחת ומושקעת הממחישה לגולש/ת הממוצע את עולמות התוכן בהם עוסק האתר. במקרים מסוימים, מומלץ לשבץ כבר בעמוד הבית את גלריית התמונות של האתר או סרטון וידאו מרכזי אודות האתר/החברה/השירות/המוצר אותו אתם מעוניינים לקדם באמצעות האתר. הוספת סרטון וידאו או גלריית תמונות כבר בעמודי הבית תוביל לכך שמרבית הגולשים יבצעו פעולת גלישה נוספת באתרכם מעבר להצצה הראשונית בעמוד הבית.
  3. זכרו  את הכלל המוביל: LESS IS MORE- עמודי הבית נועדו ליצור סקרנות וגירוי בקרב הגולש/ת הממוצע להמשך ביצוע פעולות גלישה באתר ולכן אנו ממליצים לכם שלא להעמיס בעמודי הבית את מלוא האינפורמציה הממתינה לגולש בדפי האתר השונים. נסחו את עיקרי הדפים הנוספים המופיעים באתר לכותרות קצרות ולצד כל כותרת שלבו אייקון או תמונה הקשורה לנושא.
  4. הנעה לפעולה- במידה ואתם משווקים באמצעות האתר שירות או מוצר חדש ובמידה ואתם מעוניינים לקדם מוצר/שירות קיים, אנו ממליצים לכם "לתת במה" לנושא כבר בעמוד הבית. בתוך עמוד הבית מקמו קובייה בצבעים שונים וחריגים מאילו המופיעים ביתר העמוד ובתוכה שבצו את המבצע/ההטבה ולצורך ההנעה לפעולה צרו קישור (לחץ כאן) המפנה לעמוד המבצע/ההטבה.
  5. תיבת צור קשר- הימנעו מהסתרת פרטי הקשר עימכם ואל תהססו לשבץ את פרטי הצור קשר כבר בעמוד הבית. צרו תיבת צור קשר המכילה בתוכה את כל הפרטים הנדרשים ליצירת קשר עימכם. טיפ זה תקף גם ליתר עמודי האתר ובכל אחד מהם מומלץ לשבץ את תיבת הצור קשר. אל תתנו ללקוח לחפש את דרכי ההתקשרות עימכם הובילו אותו לשם.

 

שיתוף ב facebook
Facebook
שיתוף ב twitter
Twitter
שיתוף ב linkedin
LinkedIn

עשוי לעניין אותך:

דילוג לתוכן